اطلاعیه : فرصت ارسال مدارک تا 15 آذر ماه تمدید شد لازم به ذکر است این فرصت به هیچ وجه تمدید نمی گردد. به پرونده هایی دریافتی بعد از این تاریخ  هیچ ترتیب اثری داده نمی شود.

 

پانزدهمین همایش آموزشی - پژوهشی دفتر هدایت استعدادهای درخشان

دفتر هدایت استعدادهای درخشان در راستای  پانزدهمین همایش سالانه برگزار می کند.

 

 دانشجویان متقاضی برگزیده  آموزشی - پژوهشی می توانند تا 4 آذر ماه 1402 با توجه به دستورالعمل زیر با پر کردن  فرم اطلاعات آموزشی - پژوهشی (پی دی اف  - وورد )و پیوست اسناد و مدارک خود بعد از اخذ نمره از معاونت پژوهشی دانشکده و نهایتا  ارسال کل پرونده به این دفتر در این همایش شرکت نمایند.

 

برگزیدگان آموزشی-پژوهشی در هر کد رشته و گرایش (در مجموع روزانه و نوبت دوم) از بین دانشجویان با شرایط زیر معرفی می‌گردند:

 

 1. 1-امتیاز آموزشی دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی بر اساس آیین نامه عضویت محاسبه می شود.
 2.  
 3. 2-مستندات پژوهشی مورد تأیید وزارت بر اساس جداول 3 و 4، و با رعایت مفاد این شیوه نامه و آیین نامه عضویت، بررسی و امتیازدهی می شوند. همچنین مستندات و مدارک پژوهشی باید توسط استاد (اساتید) راهنما تایید شوند.
 4.  
 5. 3-دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی در همه مقاطع باید حداقل امتیاز آموزشی سال مورد تقاضا را کسب نمایند (جدول ۱). برای دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی در مقطع دکتری که دوره آموزشی خود را به اتمام رسانده اند، احراز حداقل امتیاز آموزشی مقطع دکتری الزامی است.  
 6.  
 7. 4-دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی در همه مقاطع باید حداقل ۵  امتیاز پژوهشی را کسب نماید.
 8.  
 9. 5-در انتخاب دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی در مقطع کارشناسی محدودیت تعداد نفرات وجود ندارد.
 10.  
 11. 6-در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در هر مقطع  و هر کد رشته حداکثر یک نفر  معرفی می گردد.
 12.  
 13. 7-مدارک پژوهشی متقاضی باید مربوط به یکسال گذشته (از ابتدای مهر ماه سال گذشته تا پایان شهریور ماه سال مورد تقاضا) باشد  و متقاضی نمی تواند از امتیاز مدارکی که سال های گذشته ارائه نموده است استفاده نماید.
 14.  
 15. 8-مدارک پژوهشی متقاضی باید مربوط به سنوات مجاز مندرج در ستون 2 از جدول 2 باشد و ملاک محاسبه سنوات مجاز مربوط به فعالیت های پژوهشی، حداکثر تعداد نیمسال پس از ثبت نام است و نیمسال­های مرخصی (با احتساب و بدون احتساب) و فرصت های مطالعاتی در سنوات لحاظ می گردد.  
 16.  
 17. 9-مدارک پژوهشی متقاضی باید مربوط به مقطع تحصیلی حال حاضر دانشجو باشد. (برای مثال دانشجویان دکتری نمی توانند از امتیاز فعالیت های پژوهشی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد استفاده نمایند)
 18.  
 19. 10-کلیه مدارک دانشجویان باید مربوط به زمان تحصیل آنها در این دانشگاه باشد و با آدرس این دانشگاه ارائه شده باشند.
 20.  
 21.  
 22. 11-ارائه گواهی پذیرش مقاله که بصورت برخط (Online) چاپ شده است بجز مقالات کنفرانسی محدودیت تعداد ندارد. امتیاز گواهی پذیرش مقالاتی که سال های گذشته ارائه گردیده و در سال جاری به چاپ رسیدند احتساب نمی گردد.

 

توجه : لازم به توضیح است که به پرونده هایی که بعد از این تاریخ 1402/9/4 تحویل داده شود،  ترتیب اثری داده نمی شود.