اطلاعیه : اسامی برگزیدگان آموزشی - پژوهشی  پانزدهمین همایش سالانه دفتر هدایت استعدادهای درخشان اعلام شد .

 

 

اطلاعیه :با توجه به برگزاری  پانزدهمین همایش سالانه دفتر هدایت استعدادهای درخشان  اسامی برگزیدگان آموزشی همایش سالانه اعلام شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پانزدهمین همایش آموزشی - پژوهشی دفتر هدایت استعدادهای درخشان

دفتر هدایت استعدادهای درخشان در راستای  پانزدهمین همایش سالانه برگزار می کند.

 

 دانشجویان متقاضی برگزیده  آموزشی - پژوهشی می توانند تا 4 آذر ماه 1402 با توجه به دستورالعمل زیر با پر کردن  فرم اطلاعات آموزشی - پژوهشی (پی دی اف  - وورد )و پیوست اسناد و مدارک خود بعد از اخذ نمره از معاونت پژوهشی دانشکده و نهایتا  ارسال کل پرونده به این دفتر در این همایش شرکت نمایند.

 

برگزیدگان آموزشی-پژوهشی در هر کد رشته و گرایش (در مجموع روزانه و نوبت دوم) از بین دانشجویان با شرایط زیر معرفی می‌گردند:

 

 1. 1-امتیاز آموزشی دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی بر اساس آیین نامه عضویت محاسبه می شود.
 2.  
 3. 2-مستندات پژوهشی مورد تأیید وزارت بر اساس جداول 3 و 4، و با رعایت مفاد این شیوه نامه و آیین نامه عضویت، بررسی و امتیازدهی می شوند. همچنین مستندات و مدارک پژوهشی باید توسط استاد (اساتید) راهنما تایید شوند.
 4.  
 5. 3-دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی در همه مقاطع باید حداقل امتیاز آموزشی سال مورد تقاضا را کسب نمایند (جدول ۱). برای دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی در مقطع دکتری که دوره آموزشی خود را به اتمام رسانده اند، احراز حداقل امتیاز آموزشی مقطع دکتری الزامی است.  
 6.  
 7. 4-دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی در همه مقاطع باید حداقل ۵  امتیاز پژوهشی را کسب نماید.
 8.  
 9. 5-در انتخاب دانشجویان برگزیده آموزشی-پژوهشی در مقطع کارشناسی محدودیت تعداد نفرات وجود ندارد.
 10.  
 11. 6-در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در هر مقطع  و هر کد رشته حداکثر یک نفر  معرفی می گردد.
 12.  
 13. 7-مدارک پژوهشی متقاضی باید مربوط به یکسال گذشته (از ابتدای مهر ماه سال گذشته تا پایان شهریور ماه سال مورد تقاضا) باشد  و متقاضی نمی تواند از امتیاز مدارکی که سال های گذشته ارائه نموده است استفاده نماید.
 14.  
 15. 8-مدارک پژوهشی متقاضی باید مربوط به سنوات مجاز مندرج در ستون 2 از جدول 2 باشد و ملاک محاسبه سنوات مجاز مربوط به فعالیت های پژوهشی، حداکثر تعداد نیمسال پس از ثبت نام است و نیمسال­های مرخصی (با احتساب و بدون احتساب) و فرصت های مطالعاتی در سنوات لحاظ می گردد.  
 16.  
 17. 9-مدارک پژوهشی متقاضی باید مربوط به مقطع تحصیلی حال حاضر دانشجو باشد. (برای مثال دانشجویان دکتری نمی توانند از امتیاز فعالیت های پژوهشی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد استفاده نمایند)
 18.  
 19. 10-کلیه مدارک دانشجویان باید مربوط به زمان تحصیل آنها در این دانشگاه باشد و با آدرس این دانشگاه ارائه شده باشند.
 20.  
 21.  
 22. 11-ارائه گواهی پذیرش مقاله که بصورت برخط (Online) چاپ شده است بجز مقالات کنفرانسی محدودیت تعداد ندارد. امتیاز گواهی پذیرش مقالاتی که سال های گذشته ارائه گردیده و در سال جاری به چاپ رسیدند احتساب نمی گردد.

 

توجه : لازم به توضیح است که به پرونده هایی که بعد از این تاریخ 1402/9/4 تحویل داده شود،  ترتیب اثری داده نمی شود.